Виртуалды қабылдау бөлмесі

Осы 2022-2023 оқу жылында Қазан - ақпан айлары аралығында балабақшада ынтымақтастық аясында жоғары мектеп докторанты НазарбаевУниверситеті Рамазанова Айжан Сагынжановнамен мектепке дейінгі тәрбие бойынша зерттеулер жүргізді.

5,17,20,21 қазан айында  Реджио педагогика бойынша кіріспе семинары " НЗМ " ДББҰ халықаралық конференциясына қатысу, дөңгелек үстел және ерте білім беру жөніндегі халықаралық сарапшы, Оксфорд Университетінің профессоры Iram Siraj,  "Звездочка" және "Қазына" тобының білім беру қызметіне қатысты.